Doğu Denim

2008 yılında; 30 yılı aşkın sektör tecrübesi ile faaliyetlerimize başladık. Türkiye’nin ileri gelen denim kumaş üreticilerinden ABATEKS ile 2017 yılında yapılan satış ortaklığı ile kapasitemizi, kalitemizi ve müşterilerimize terminlerimizi daha da iyileştirdik. Doğu Denim olarak, şu an 800.000 metre satış kapasitesi ile denim kumaşı pazarlaması yapmaktayız. 2019’daki hedefimiz ise bunu 1 milyon 200 bin metreye yükseltmek. Aylık olarak güncellediğimiz koleksiyon çalışmalarımız ile müşterilerimizi sürekli güncel tutmaya çalışmaktayız. Güncel koleksiyonlarımızı incelemek için https://www.dogudenim.com.tr/urunlerimiz/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Müşterilerimizi doğru anlayıp, beklentilerini en iyi şekilde sağlayarak ulusal ve uluslararası pazarda lider bir konuma gelerek liderliğini büyüyerek sürdürmek.

Tam entegre ve modern teknolojik alt yapıya sahip tesislerimizde uluslararası kalite standartlara uygun olarak, müşterilerle,çalışanlarla ve çevresiyle ilişkilerde Güven, Dürüstlük, tutarlılık,uzun dönem ilişki ve karşılıklı saygı ilkelerine bağlı kalarak üretim yapmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ

KALİTE

Yaptığımız işte mümkün olan en yüksek kaliteyi elde etmeye çalışırız. Ürünlerimizin ve fabrikalarımızın kalitesinden günlük çalışmalarımızın kalitesine kadar bunu korumaya çalışırız.

MÜŞTERİ ODAKLILIK

Müşterilerimiz önceliğimizdir. Uzun süreli, Tutarlı ve başarılı ilişkiler kurmaya çalışarak uzun vadeli projeler geliştirmeye çalışıyoruz.

ENERJİ

Her daim enerjimizi en üst seviyede tutarak, müşterilerimize,partner kuruluşlarımıza, tedarikçilerimize kendi ekibimize heyecan vermeye çalışıyoruz.

SAHİPLENMEK

Yapmış olduğumuz işi sahiplenerek yapmaya çalışıyoruz. yapmak zorunda olduğumuz için değil, yapmayı istediğimiz için yapıyoruz.

DESTEK

Güçlü sermayemiz ve arkamızdaki büyük sanayi gücümüz ile sektörde beraber çalışmış olduğumuz her bireyin güçlü destekçisi olmaktayız. Inanıyoruz ki ufak bir destek ile ortaya çıkacak hareketlilik herşeyi değiştirebilir.

POZİTİF

Biz her zaman pozitifiz. Her durum karşısında iş potansiyelimizin sürekli artmasının ve realiteye yaklaşmanın yolu budur.

YENİLİK

Sahip olmuş olduğumuz genç yönetim kadrosuyla sürekli yeniliklerle geliştirmeye çalışıyoruz. doğanın içerisinde evrenin ritmi ile sürekli ileriye doğru akıyoruz.

ŞEFFAFLIK

Müşterilerimiz ve tedarikçilerimiz ile olan ilişkilerimizde tamamen şeffaf,açık ve doğrudan bir iletişim kurmaya önem veririz.çalışmış olduğumuz tüm partnerlerimiz onlar için ne yapabileceğimizi ve nelere katlanabileceğimizi iyi bilirler.

HIZ

Sunmuş olduğumuz hizmeti doğru zamanda yapmaya çalışırız. Bugün sunabileceğimiz hizmeti yarına bırakmamaya çalışarak kendi bünyemizde bir proaktiflik oluşturarak taleplere daha hızlı bir hizmet ile cevap vermeye çalışırız.